Narzędzia AutoCAD
Programy narzędziowe do konwersji i przeglądania plików AutoCAD

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg programów narzędziowych umożliwiających konwersję dokumentów z i do formatu AutoCAD. Konwertery te są na bieżąco aktualizowane i obsługują nie tylko starsze, ale i również najnowsze, aktualne formaty AutoCAD. Oferowane aplikacje są w pełni samodzielne, nie wymagają instalowania AutoCAD na komputerze. Część z nich występuje również w wersjach specjalnych, jako dodatki do AutoCAD rozszerzające funkcjonalność tego pakietu.

Współpracujemy z dwiema firmami dostarczającymi oprogramowanie do konwersji plików AutoCAD.

AutoDWG to firma, która oferuje swoje produkty od roku 2002. Swoje wieloletnie doświadczenie wstosowaniu takich technologii, jak: ObjectARX, ADS, Lisp, Visual Lisp, czy VBA wykorzystuje do opracowywania szybkich i wydajnych konwerterów.

Kolejny z naszych Partnerów, firma AnyDWG, specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań umożliwiających konwersję plików AutoCAD, czy też wymianę danych pomiędzy różnymi programami CAD. Doświadczenie w stosowaniu takich narzędzi i technologii, jak: Microsoft VisualC++, COM/COM+, MFC (Microsoft Foundation Class)/Win32 API, Microsoft OpenGL, ATL (Active Template Library), AutoCAD, ANSYS, Mathematica, SolidWorks, Unigraphics, Pro/Engineer, Object ARX, AutoLisp, UML – Unified Modelling Language, narzędzia RUP tools (XDE, ClearCase, ClearQuest oraz Requisite Pro) gwarantuje wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania.

Recent Posts